Island

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Island kinnisvara müügikuulutusi.

Islandi müügiks olev kinnisvara

Vaatamata poliitilisele ja majanduslikule kliimamääramatusele on Islandi müügihindade keskmine kinnisvara viimase kolme aasta jooksul suurenenud.

Keskmine kasv on 6%, võrreldes 4,1% -ga, mis registreeriti 2015. aastal. Island saab esmakordselt esimese koha alates 2006. aastast, kui käivitati Global House Price Index.

Saarel teatati hämmastavast 14,7% -st. Kasvav majandus, kaks intressimäärade langust ja välisinvestorite suurenev kaasamine aitavad selgitada, et Islandi viimase kaheteistkümne kuu jooksul müüdud kinnisvara keskmised hinnad tõusid 9%.

Reykjavik on iseloomulik värvilistele katustele, põhja pimestavad tuled ja olulise kompromissi energia ees. Islandi pealinn saab ainult 115 000 elanikuga suurt mõju ülemaailmsele tasemele ja selle eesmärk on 2050. aastaks täielikult eralduda fossiilkütuste kasutamisest ja muutuda "vesinikumajanduseks".

Elukvaliteet kajastub kinnisvara müügihindades. Reykjavíki elamute turg on viimase viie aasta jooksul kasvanud nii hindade kui ka müügi poolest. Islandi müügiks oleva kinnisvara hinnad on 2016. aasta teisest poolest ja kõik 2017. aasta hinnad tõusnud keskmiselt 13%, tippväärtused on 15%. Korteri keskmine müügihind täna on umbes 450 tuhat eurot.

Island muudab nahka. Ja see otsustas seda teha, suurendades oma kapitali Reykjavíki kunstipilti, muutes sadama endise tööstuspiirkonna kultuuriruumi, sealhulgas kontseptuurid, kunstnike stuudiod, klubid, hotellid, salvestusruumid ja hiljuti oluliselt avanenud Marshalli maja. Möödunud aasta märtsis avati vana räime tehas, mille stuudio Kurt og Pí arhitektid muutsid postmodernistlikuks staadioniks, kus on majutatud stuudio ja Olafur Eliassoni pühendatud galerii ning kaks kunstnikku, kes on kirjutanud Islandi kunstiteose ajalugu: Kling ja Bang ja Living Art Museum.

  •  
    Islandi liikumine: kogu teave on vaid ühe kliki kaugusel!

    Tõenäoliselt on üks kõige uurimata, kuid samal ajal eriti Island, mis on paljude jaoks igapäevaelust põgenemise viis, teiste jaoks kehtiv alternatiiv, mis võimaldab elu radikaalselt muuta. Meil kõigil on sageli see mõte, mis buzze meie peades, see väike hääl, mis meile sosistab, et võib-olla on aeg ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 37128

Müük Farm, Island, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

800,000.00EUR
Müük
Farm

260000 m²
Ida-Islandi suurepärane talu koos 7 ehitisega! Stóri-Bakki asub Ida-Islandi südames, Egilsstaðir linnast vaid 25 km kauguselt ja vaid 5 km kaugusel...
Cod. 4957

Müük Põllumaa, Island, Grímsey, Grimsey, Grimsey

1,000,000.00EUR
Müük
Põllumaa

2500 m²
maa müük
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB